Bezoek aan brandweerpost

Op 27 maart 2023 werden we als vereniging verwelkomd bij de brandweer van Emmer-Compascuum. We hielden er onze jaarlijkse ledenvergadering.

Daarna vertelden Bert Stik, Albert Smit en Truida van Dijk over het werk van de (vrijwilligers van) de brandweer. Ze lieten een leuk filmpje zien dat de sfeer weergeeft van de activiteiten. Ze vertelden enthousiast, over de opleiding van 2 jaar, de wekelijkse oefenavonden, de teamgeest, het werk dat de brandweer doet en de waardering die je krijgt. En daarna gingen we naar de garage, waar we uitleg kregen bij twee brandweerwagens. Jouke Veenhoven kon bij de wagen ook veel vertellen, want hij is al veertien jaar vrijwilliger bij de brandweer!


Netwerkbijeenkomst 16 juni

Gisteravond hadden we een netwerkbijeenkomst voor onze leden, georganiseerd door onze activiteitencommissie. Er was een flinke opkomst en h... Lees verder >>

Leden volgen cursus social media

Op 9 mei waren we bij de eerste bijeenkomst van de cursus social media (van 4 lessen). 21 leden hadden zich hiervoor aangemeld. Iedereen he... Lees verder >>