Bezoek aan brandweerpost

Op 27 maart 2023 werden we als vereniging verwelkomd bij de brandweer van Emmer-Compascuum. We hielden er onze jaarlijkse ledenvergadering.

Daarna vertelden Bert Stik, Albert Smit en Truida van Dijk over het werk van de (vrijwilligers van) de brandweer. Ze lieten een leuk filmpje zien dat de sfeer weergeeft van de activiteiten. Ze vertelden enthousiast, over de opleiding van 2 jaar, de wekelijkse oefenavonden, de teamgeest, het werk dat de brandweer doet en de waardering die je krijgt. En daarna gingen we naar de garage, waar we uitleg kregen bij twee brandweerwagens. Jouke Veenhoven kon bij de wagen ook veel vertellen, want hij is al veertien jaar vrijwilliger bij de brandweer!


Hangende bloembakken

Dit jaar hangen er voor het eerst kleurige bloembakken met geraniums aan 20 lantaarnpalen in ons centrum. Ze geven een vrolijk en zomers aa... Lees verder >>

Nieuwe leden

We mochten in de afgelopen maanden twee nieuwe leden verwelkomen! Carin Timmers, CT Administraties en Koba Mink, Café Old Pub ... Lees verder >>