Landelijke Opschoondag: 23 maart 2024

We plannen een opschoonactie in het centrum op zaterdag 23 maart! Help je mee?

Een schoon centrum ziet er veel gezelliger uit. Op 23 maart is het ‘Landelijke Opschoondag’ en daar doen we aan mee. We gaan aan de slag van 10.00 tot 12.00 uur. We richten ons vooral op het opruimen van rommel in de plantperken en op de stoepen. We lenen afvalgrijpers van de gemeente en er zullen voldoende vuilniszakken en handschoenen zijn. De actie gaat alleen door bij voldoende aanmeldingen (minimaal 10). We hopen op een grote deelname! Help je een handje mee? Meld je svp wel even aan.
Je kunt meer over de actie lezen en je aanmelden op onze actiepagina op de website van Supportervanschoon.nl.


Hangende bloembakken

Dit jaar hangen er voor het eerst kleurige bloembakken met geraniums aan 20 lantaarnpalen in ons centrum. Ze geven een vrolijk en zomers aa... Lees verder >>

Nieuwe leden

We mochten in de afgelopen maanden twee nieuwe leden verwelkomen! Carin Timmers, CT Administraties en Koba Mink, Café Old Pub ... Lees verder >>