Landelijke Opschoondag: 23 maart 2024

We plannen een opschoonactie in het centrum op zaterdag 23 maart! Help je mee?

Een schoon centrum ziet er veel gezelliger uit. Op 23 maart is het ‘Landelijke Opschoondag’ en daar doen we aan mee. We gaan aan de slag van 10.00 tot 12.00 uur. We richten ons vooral op het opruimen van rommel in de plantperken en op de stoepen. We lenen afvalgrijpers van de gemeente en er zullen voldoende vuilniszakken en handschoenen zijn. De actie gaat alleen door bij voldoende aanmeldingen (minimaal 10). We hopen op een grote deelname! Help je een handje mee? Meld je svp wel even aan.
Je kunt meer over de actie lezen en je aanmelden op onze actiepagina op de website van Supportervanschoon.nl.


Landelijke Opschoondag: 23 maart 2024

We plannen een opschoonactie in het centrum op zaterdag 23 maart! Help je mee? Een schoon centrum ziet er veel gezelliger uit. Op 23 maa... Lees verder >>

Nieuwjaarsbijeenkomst 2024

Op 10 januari hadden we een gezellige nieuwjaarsbijeenkomst in de nieuwe sporthal. We kregen een rondleiding en het was mooi om eens kennis... Lees verder >>