Brainstormavond ondernemersvereniging 18 mei

Op 18 mei hebben wij een brainstormavond gehad met onze leden. Het thema was: Wat kunnen wij als ondernemersvereniging gaan doen? Het werd een erg leuke, gezellige en inspirerende avond.

Na een inleiding met foto’s die in ons dorp gemaakt waren, verdeelden we ons over 5 groepen en lieten de hersenen goed werken. Dit leverde heel geanimeerde gesprekken op en een heel lange lijst met allemaal goede ideeën. Te veel om op te noemen, over uiteenlopende onderwerpen zoals: netwerken, organisatie van de vereniging, PR, het behartigen van de ondernemersbelangen, voorzieningen in het dorp, aankleding van het openbaar gebied, Veenvaart, Runde, ouderen, jongeren en gezondheid.

Leden, hartelijk bedankt voor al jullie bijdragen! We nemen alle ideeën mee en gaan er zeker mee aan de slag.