Netwerkavond / vakantieborrel 8 juli was geslaagd

Een superleuke netwerkavond / vakantieborrel gehad in De Woonboot van Nelis en Leentje in Emmer-Compascuum. Bij een lekkere kop koffie met gebak vertelde Nelis over het ontstaan en de aanpak van het gezellige restaurant en museum. Daarna volgde ook nog de presentatie van Kevin Mooibroek, geboren en getogen Emmer-Compascumer, over zijn stroopwafelbedrijf Amsterdam Good Cookies. Het was heel inspirerend hoe hij vertelde over het in de markt zetten van een bekend merk.

 


Interessante netwerkavond

Op deze avond gaf een van de leden een presentatie over zijn bedrijf. Daarnaast waren er twee medewerkers van Menso Emmen die vertelden ove... Lees verder >>

Solextocht voor leden was leuk!

De netwerkactiviteit op zaterdag 10 september 2022 was heel geslaagd. We hebben een mooie tocht gemaakt vanaf de tennisbaan via de Schuttin... Lees verder >>