Netwerkavond / vakantieborrel 8 juli was geslaagd

Een superleuke netwerkavond / vakantieborrel gehad in De Woonboot van Nelis en Leentje in Emmer-Compascuum. Bij een lekkere kop koffie met gebak vertelde Nelis over het ontstaan en de aanpak van het gezellige restaurant en museum. Daarna volgde ook nog de presentatie van Kevin Mooibroek, geboren en getogen Emmer-Compascumer, over zijn stroopwafelbedrijf Amsterdam Good Cookies. Het was heel inspirerend hoe hij vertelde over het in de markt zetten van een bekend merk.

 


29 sept. Banenmarkt 'Emmer-Compascuum werkt'

Over het algemeen zijn er veel vacatures bij bedrijven en is het lastig om deze in te vullen. Menso organiseert, samen met Ondernemersveren... Lees verder >>

Nieuwe leden

De commissie Ledenwerving, Henriëtte Kwant en Fred Bloemendaal, is van start gegaan en met goed resultaat: We mochten in de afgelopen ... Lees verder >>