Netwerkavond / vakantieborrel 8 juli was geslaagd

Een superleuke netwerkavond / vakantieborrel gehad in De Woonboot van Nelis en Leentje in Emmer-Compascuum. Bij een lekkere kop koffie met gebak vertelde Nelis over het ontstaan en de aanpak van het gezellige restaurant en museum. Daarna volgde ook nog de presentatie van Kevin Mooibroek, geboren en getogen Emmer-Compascumer, over zijn stroopwafelbedrijf Amsterdam Good Cookies. Het was heel inspirerend hoe hij vertelde over het in de markt zetten van een bekend merk.

 


Netwerkbijeenkomst 16 juni

Gisteravond hadden we een netwerkbijeenkomst voor onze leden, georganiseerd door onze activiteitencommissie. Er was een flinke opkomst en h... Lees verder >>

Leden volgen cursus social media

Op 9 mei waren we bij de eerste bijeenkomst van de cursus social media (van 4 lessen). 21 leden hadden zich hiervoor aangemeld. Iedereen he... Lees verder >>