Natuurwerkdag Rundestroom

5 november: Natuurwerkdag Rundestroom. Na uitleg door André Eftink van Landschapsbeheer Drenthe gingen 2 groepjes vrijwilligers aan het werk. Bomen omzagen, slepen, takken snoeien, om ruimte te maken langs een pad dat anders de komende jaren helemaal zou dichtgroeien. Eens in de 6 jaar moet zulk onderhoud gedaan worden. Bewoners gaan dit zelf doen, met begeleiding van Landschapsbeheer Drenthe. Een ochtendje met een groepje de handen uit de mouwen steken en daarna samen een lekkere kop soep eten. Was een succes en zal zeker herhaald worden.

Wil je ook wel eens helpen? Meer vrijwilligers zijn welkom. Bel of mail naar Geert Bos: 0612415143, geerthbos@gmail.com.


Interessante netwerkavond

Op deze avond gaf een van de leden een presentatie over zijn bedrijf. Daarnaast waren er twee medewerkers van Menso Emmen die vertelden ove... Lees verder >>

Solextocht voor leden was leuk!

De netwerkactiviteit op zaterdag 10 september 2022 was heel geslaagd. We hebben een mooie tocht gemaakt vanaf de tennisbaan via de Schuttin... Lees verder >>