Natuurwerkdag Rundestroom

5 november: Natuurwerkdag Rundestroom. Na uitleg door André Eftink van Landschapsbeheer Drenthe gingen 2 groepjes vrijwilligers aan het werk. Bomen omzagen, slepen, takken snoeien, om ruimte te maken langs een pad dat anders de komende jaren helemaal zou dichtgroeien. Eens in de 6 jaar moet zulk onderhoud gedaan worden. Bewoners gaan dit zelf doen, met begeleiding van Landschapsbeheer Drenthe. Een ochtendje met een groepje de handen uit de mouwen steken en daarna samen een lekkere kop soep eten. Was een succes en zal zeker herhaald worden.

Wil je ook wel eens helpen? Meer vrijwilligers zijn welkom. Bel of mail naar Geert Bos: 0612415143, geerthbos@gmail.com.


Netwerkbijeenkomst 16 juni

Gisteravond hadden we een netwerkbijeenkomst voor onze leden, georganiseerd door onze activiteitencommissie. Er was een flinke opkomst en h... Lees verder >>

Leden volgen cursus social media

Op 9 mei waren we bij de eerste bijeenkomst van de cursus social media (van 4 lessen). 21 leden hadden zich hiervoor aangemeld. Iedereen he... Lees verder >>