Natuurwerkdag Rundestroom

5 november: Natuurwerkdag Rundestroom. Na uitleg door André Eftink van Landschapsbeheer Drenthe gingen 2 groepjes vrijwilligers aan het werk. Bomen omzagen, slepen, takken snoeien, om ruimte te maken langs een pad dat anders de komende jaren helemaal zou dichtgroeien. Eens in de 6 jaar moet zulk onderhoud gedaan worden. Bewoners gaan dit zelf doen, met begeleiding van Landschapsbeheer Drenthe. Een ochtendje met een groepje de handen uit de mouwen steken en daarna samen een lekkere kop soep eten. Was een succes en zal zeker herhaald worden.

Wil je ook wel eens helpen? Meer vrijwilligers zijn welkom. Bel of mail naar Geert Bos: 0612415143, geerthbos@gmail.com.


Week van de stenen winkel: 8 - 14 mei 2023

Wij doen mee aan de Week van de stenen winkel! Dat is van 8 t/m 14 mei 2023. Welke winkels hebben zich al aangemeld? Creatieve De... Lees verder >>

Landelijke Opschoondag: 18 maart

Op zaterdag 18 maart doen we mee aan de Landelijke Opschoondag! Het centrum van Emmer-Compascuum wordt ons doelgebied. Een winkelgebied zon... Lees verder >>