Sportdorp Emmer-Compascuum

Emmer-Compascuum is sinds november 2018 officieel ‘sportdorp’. Dit betekent dat er de komende 2 jaar extra aandacht is voor bewegingsstimulering. Er zullen tal van activiteiten georganiseerd worden, om de inwoners op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met (nieuwe) vormen van sporten/bewegen. Daarnaast zullen voorlichtingen en kaderscholingen uitgezet worden. Dit gebeurt in samenwerking met de buurtsportcoaches, de verenigingen, scholen, jongerenwerkers.

Ook kunt u de organisatie Sportdorp Emmer-Compascuum laten weten waar u behoefte aan heeft. Zij kijken vervolgens naar de praktische uitvoerbaarheid/haalbaarheid van het idee.

Wilt u op de hoogte blijven van de activiteiten/evenementen en vorderingen? Volg dan de facebookpagina.


Netwerkbijeenkomst 16 juni

Gisteravond hadden we een netwerkbijeenkomst voor onze leden, georganiseerd door onze activiteitencommissie. Er was een flinke opkomst en h... Lees verder >>

Leden volgen cursus social media

Op 9 mei waren we bij de eerste bijeenkomst van de cursus social media (van 4 lessen). 21 leden hadden zich hiervoor aangemeld. Iedereen he... Lees verder >>