Sportdorp Emmer-Compascuum

Emmer-Compascuum is sinds november 2018 officieel ‘sportdorp’. Dit betekent dat er de komende 2 jaar extra aandacht is voor bewegingsstimulering. Er zullen tal van activiteiten georganiseerd worden, om de inwoners op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met (nieuwe) vormen van sporten/bewegen. Daarnaast zullen voorlichtingen en kaderscholingen uitgezet worden. Dit gebeurt in samenwerking met de buurtsportcoaches, de verenigingen, scholen, jongerenwerkers.

Ook kunt u de organisatie Sportdorp Emmer-Compascuum laten weten waar u behoefte aan heeft. Zij kijken vervolgens naar de praktische uitvoerbaarheid/haalbaarheid van het idee.

Wilt u op de hoogte blijven van de activiteiten/evenementen en vorderingen? Volg dan de facebookpagina.


29 sept. Banenmarkt 'Emmer-Compascuum werkt'

Over het algemeen zijn er veel vacatures bij bedrijven en is het lastig om deze in te vullen. Menso organiseert, samen met Ondernemersveren... Lees verder >>

Nieuwe leden

De commissie Ledenwerving, Henriëtte Kwant en Fred Bloemendaal, is van start gegaan en met goed resultaat: We mochten in de afgelopen ... Lees verder >>