Sportdorp Emmer-Compascuum

Emmer-Compascuum is sinds november 2018 officieel ‘sportdorp’. Dit betekent dat er de komende 2 jaar extra aandacht is voor bewegingsstimulering. Er zullen tal van activiteiten georganiseerd worden, om de inwoners op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met (nieuwe) vormen van sporten/bewegen. Daarnaast zullen voorlichtingen en kaderscholingen uitgezet worden. Dit gebeurt in samenwerking met de buurtsportcoaches, de verenigingen, scholen, jongerenwerkers.

Ook kunt u de organisatie Sportdorp Emmer-Compascuum laten weten waar u behoefte aan heeft. Zij kijken vervolgens naar de praktische uitvoerbaarheid/haalbaarheid van het idee.

Wilt u op de hoogte blijven van de activiteiten/evenementen en vorderingen? Volg dan de facebookpagina.


Interessante netwerkavond

Op deze avond gaf een van de leden een presentatie over zijn bedrijf. Daarnaast waren er twee medewerkers van Menso Emmen die vertelden ove... Lees verder >>

Solextocht voor leden was leuk!

De netwerkactiviteit op zaterdag 10 september 2022 was heel geslaagd. We hebben een mooie tocht gemaakt vanaf de tennisbaan via de Schuttin... Lees verder >>