Informatieavond zonnepark

Op maandagavond 8 juli vindt in Dorpshuis De Stobbe, Lange Kavel 50, Emmer-Compascuum, een informatieavond plaats over de ontwikkeling van een zonnepark aan het Verlengde Scholtenskanaal OZ (achter en naast nr. 9). De bijeenkomst begint om 19.45 uur (inloop vanaf 19.30 uur) met een presentatie. Na de pauze is er uitgebreid gelegenheid om de plannen en tekeningen te bekijken. Als inwoner van, of ondernemer in, Emmer-Compascuum bent u van harte welkom!


Netwerkbijeenkomst 16 juni

Gisteravond hadden we een netwerkbijeenkomst voor onze leden, georganiseerd door onze activiteitencommissie. Er was een flinke opkomst en h... Lees verder >>

Leden volgen cursus social media

Op 9 mei waren we bij de eerste bijeenkomst van de cursus social media (van 4 lessen). 21 leden hadden zich hiervoor aangemeld. Iedereen he... Lees verder >>