Informatieavond zonnepark

Op maandagavond 8 juli vindt in Dorpshuis De Stobbe, Lange Kavel 50, Emmer-Compascuum, een informatieavond plaats over de ontwikkeling van een zonnepark aan het Verlengde Scholtenskanaal OZ (achter en naast nr. 9). De bijeenkomst begint om 19.45 uur (inloop vanaf 19.30 uur) met een presentatie. Na de pauze is er uitgebreid gelegenheid om de plannen en tekeningen te bekijken. Als inwoner van, of ondernemer in, Emmer-Compascuum bent u van harte welkom!


29 sept. Banenmarkt 'Emmer-Compascuum werkt'

Over het algemeen zijn er veel vacatures bij bedrijven en is het lastig om deze in te vullen. Menso organiseert, samen met Ondernemersveren... Lees verder >>

Nieuwe leden

De commissie Ledenwerving, Henriëtte Kwant en Fred Bloemendaal, is van start gegaan en met goed resultaat: We mochten in de afgelopen ... Lees verder >>