Informatieavond zonnepark

Op maandagavond 8 juli vindt in Dorpshuis De Stobbe, Lange Kavel 50, Emmer-Compascuum, een informatieavond plaats over de ontwikkeling van een zonnepark aan het Verlengde Scholtenskanaal OZ (achter en naast nr. 9). De bijeenkomst begint om 19.45 uur (inloop vanaf 19.30 uur) met een presentatie. Na de pauze is er uitgebreid gelegenheid om de plannen en tekeningen te bekijken. Als inwoner van, of ondernemer in, Emmer-Compascuum bent u van harte welkom!


Landelijke Opschoondag: 23 maart 2024

We plannen een opschoonactie in het centrum op zaterdag 23 maart! Help je mee? Een schoon centrum ziet er veel gezelliger uit. Op 23 maa... Lees verder >>

Nieuwjaarsbijeenkomst 2024

Op 10 januari hadden we een gezellige nieuwjaarsbijeenkomst in de nieuwe sporthal. We kregen een rondleiding en het was mooi om eens kennis... Lees verder >>