Informatieavond zonnepark

Op maandagavond 8 juli vindt in Dorpshuis De Stobbe, Lange Kavel 50, Emmer-Compascuum, een informatieavond plaats over de ontwikkeling van een zonnepark aan het Verlengde Scholtenskanaal OZ (achter en naast nr. 9). De bijeenkomst begint om 19.45 uur (inloop vanaf 19.30 uur) met een presentatie. Na de pauze is er uitgebreid gelegenheid om de plannen en tekeningen te bekijken. Als inwoner van, of ondernemer in, Emmer-Compascuum bent u van harte welkom!


Fijne feestdagen!

Onze feestverlichting draagt bij aan een sfeervol centrum in Emmer-Compascuum. We wensen iedereen heel fijne feestdagen toe! ... Lees verder >>

Interessante netwerkavond

Op deze avond gaf een van de leden een presentatie over zijn bedrijf. Daarnaast waren er twee medewerkers van Menso Emmen die vertelden ove... Lees verder >>