Landelijke Opschoondag: 18 maart

Op zaterdag 18 maart doen we mee aan de Landelijke Opschoondag! Het centrum van Emmer-Compascuum wordt ons doelgebied. Een winkelgebied zonder rommel op straat ziet er veel gezelliger uit, vinden wij.

Zie hier onze actie: https://www.nederlandschoon.nl/supporter-van-schoon/actie/?id=93951

Help je mee? Kom dan zaterdag 18 maart tussen 10.00 en 12.00 uur naar Boud’s Inn aan het Oosterdiep. Boudewijn Erbé en Angela Wolbers doen in elk geval mee. We hebben een rolletje speciale groene afvalzakken en een paar werkhandschoenen voor je. Dan gaan we samen aan de slag en is het zo gepiept!


Week van de Stenen Winkel: 13 t/m 19 mei 2024

Spaar mee en maak kans op een prachtig cadeaupakket, aangeboden door de deelnemende winkeliers! EMMER-COMPASCUUM – De winkeliers in Em... Lees verder >>

Landelijke Opschoondag: 23 maart 2024

We plannen een opschoonactie in het centrum op zaterdag 23 maart! Help je mee? Een schoon centrum ziet er veel gezelliger uit. Op 23 maa... Lees verder >>