Landelijke Opschoondag: 18 maart

Op zaterdag 18 maart doen we mee aan de Landelijke Opschoondag! Het centrum van Emmer-Compascuum wordt ons doelgebied. Een winkelgebied zonder rommel op straat ziet er veel gezelliger uit, vinden wij.

Zie hier onze actie: https://www.nederlandschoon.nl/supporter-van-schoon/actie/?id=93951

Help je mee? Kom dan zaterdag 18 maart tussen 10.00 en 12.00 uur naar Boud’s Inn aan het Oosterdiep. Boudewijn Erbé en Angela Wolbers doen in elk geval mee. We hebben een rolletje speciale groene afvalzakken en een paar werkhandschoenen voor je. Dan gaan we samen aan de slag en is het zo gepiept!


Netwerkbijeenkomst 16 juni

Gisteravond hadden we een netwerkbijeenkomst voor onze leden, georganiseerd door onze activiteitencommissie. Er was een flinke opkomst en h... Lees verder >>

Leden volgen cursus social media

Op 9 mei waren we bij de eerste bijeenkomst van de cursus social media (van 4 lessen). 21 leden hadden zich hiervoor aangemeld. Iedereen he... Lees verder >>