Mega-kindermiddag 27-05-2022

Op vrijdagmiddag 27 mei organiseert Artiestengala weer een Mega-kindermiddag in de feesttent achter de manege. Alle kinderen van 0 tot 13 jaar uit Emmer-Compascuum, Barger-Compascuum en Roswinkel mogen gratis meedoen en genieten van het mooie programma.

  • Optreden van een circus
  • DJ Herman met herkenbare kids-liedjes
  • Dansen, meezingen
  • Ballonnengoochelaar
  • Schminken, springkussen
  • Bungy jump
  • Suppen
  • Draaimolen

Tijd: 13.30 tot 16.00 uur.

Plaats: Westerdiep westzijde 122, Emmer-Compascuum

Kaarten: Vul het strookje in dat in Ons Compas van 3 mei staat en lever dit in bij: Boni Emmer-Compascuum, Supermarkt Compas in Barger-Compascuum of Roswinkelerstraat ZZ 13, Roswinkel.


Netwerkbijeenkomst 16 juni

Gisteravond hadden we een netwerkbijeenkomst voor onze leden, georganiseerd door onze activiteitencommissie. Er was een flinke opkomst en h... Lees verder >>

Leden volgen cursus social media

Op 9 mei waren we bij de eerste bijeenkomst van de cursus social media (van 4 lessen). 21 leden hadden zich hiervoor aangemeld. Iedereen he... Lees verder >>